Ham Sessions
  • Home
  • Over
    • Partners 2026
  • KwaadHam Sessions
  • AchterHam Sessions 2026
  • ik word Hambassadeur 2026
    • Hambassadeurs 2026
    • hambassadeurs 2025
    • Hambassadeurs 2024
    • Hambassadeurs 2023
    • Hambassadeurs 2022
    • Hambassadeurs 2021
    • Hambassadeurs 2020
    • Hambassadeurs 2019
    • Hambassadeurs 2018
    • Hambassadeurs 2017
    • Hambassadeurs 2016
    • Hambassadeurs 2015
  • Ham Sessions 2026 Outdoor
  • Hamster Session for Kids XL
  • Feestdag Ham Sessions 20/25
  • De Hambassade
  • onze Vrienden programmeren
  • Ham Sessions 2021 INDOOR
  • Vorige Ham Sessions
    • Wie speelde op de Ham Sessions
    • Vorige Affiches
    • Vorige AchterHam Sessions
    • Vorige KwaadHam Sessions
  • Media
    • Foto
    • Video
  • Ham Sessions in de pers

AchterHam, 
de intieme Sessions

Picture

​Naast de Ham Sessions, three days of handmade music,
zijn er ook de AchterHam Sessions, 
een reeks intieme huiskamerconcerten​

Maar nu zijn er ook de
​WinterHam Sessions
​bij Ha Concerts!

volgende editie 30.01 2027
​met MOBILHOME

Picture

AchterHam Session 13 september 2026 15u00

DISCPLINED DESCIPLES
de muziek van Kenny Wheeler (°1930 + 2014)

Frank Vaganée (as)
Tim Finoulst (git)
Roeland Celis (git)
Jos Machterl (cb)
Dre Pallemaerts (dr)
ik koop tickets
Afbeelding
Afbeelding
AchterHam Session 4 oktober 2026 15u00

ELLY BROUCKMANS TRIO

Elly Brouckmans (as)
Jim Monneau (cb)
​Matthias De Waele (dr)
ik koop tickets
Afbeelding
Afbeelding